NGC Prod.
News >> 
1 hozzászólás - 1. oldal
Hozzászólok
Hozzászólás (BBCode):



:-] (a) :-@ (bag) (b) O.o (@) =D (c) (cool) :'( :'S (6) -.- (G) (gpig) |-D (gun) ^^ x| 8-S (hrhr) :-* (knifed) :-D (L) (pl) (~) (8) (N) 8-| :-$ (T) X. =| :-( :-O :-S =] :-) :-# =|: :-p (ufo) :-x (w00t) (weird) (whistle) ;-) (wtf) (yes) (zzz) \m/
 

sons of evil 2009. augusztus 25., kedd, 09:29
sons of evil
Csatlakozott:
2009. augusztus 25.
Hozzászólások: 1
SVART CROWN EUROPEAN CAMPAIGN 2009



SVART CROWN will be on tour during all september

31,08,2009 - Monday - Le Sezamo - Nice, France (only SVART CROWN)
02.09.2009 - Wednesday - Assomoir - St Etienne, France
03.09.2009 - Thursday - Le Parvis de Bagnolet – Paris, France
04.09.2009 - Friday - Le Select – Lille, France

05.09.2009 - Saturday – De Metaelen Oek – Turnhout, Belgium *
06.09.2009 - Sunday - The Frontline – Ghent, Belgium *
07.09.2009 - Monday - The Rots – Antwerp, Belgium*
10.09.2009 - Thursday - TBA – Hamburg, Germany*
11.09.2009 - Friday - TBA – Berlin, Germany*
12.09.2009 - Saturday - Black point - Altdorf/Landshut – Germany*
13.09.2009 - Sunday – Kulturbar Vinyl - Deggendorf, Germany*
14.09.2009 - Monday - TBA – Strasbourg,France
15.09.2009 - Tuesday - Soap Box – Nancy,France
16.09.2009 - Wednesday - TBA - Swizerland
17.09.2009 - Thursday - TBA - Torino – Italy
18.09.2009 - Friday - Olden Live Club – Brescia, Italy
19.09.2009 - Saturday - Country Srac Club – Padova, Italy
20.09.2009 - Sunday - TBA - Slovenia
21.09.2009 - Monday - Live Stage Club – Innsbruck,Austria
22.09.2009 - Tuesday - Club Kremelka - Strakonice, Czech Republic
23.09.2009 - Wednesday - Club Music Jam – Pilsen, Czech Republic
24.09.2009 - Thursday - Wagon Club - Wroclaw, Poland
25.09.2009 - Friday - K60 - Opole,Poland
26.09.2009 - Saturday - Underworld Club - Krakow,Poland
27.09.2009 - Sunday - Panopticum – Cieszyn ,Poland

* Gig Including Fractured Insanity
Infos at http://www.myspace.com/svartcrown

INFINITE BRUTALITY TOUR 2009
SVART CROWN (Death/Black Metal, France, Rupture Music) http://www.myspace.com/svartcrown
DISDAINED (Technical Death Metal, Serbia, Filthy Records) http://www.myspace.com/disdainedserbia
FRACTURED INSANITY ( Brutal death metal, Belgium) http://www.myspace.com/fracturedinsanity
News >> 
1 hozzászólás - 1. oldal
_KONCERTEK_
Machine Messiah Tour 2018
február 25., 18:00,
Barba Negra
Amenra, Boris
február 26.,
A38 Hajó
Winter Assault Tour 2018
március 1., 20:00,
Dürer Kert
Mutilated And Assimilated Tour 2018
március 6., 20:00,
Dürer Kert
Rhapsody 20th Anniversary Farewell Tour
március 8.,
Barba Negra
Slow Death European Tour 2018
március 9.,
Dürer Kert
Total Metal Over Europe - Haeresis Tour
március 9.,
Dürer Kert - Kisterem
European Justice Tour 2018
március 12.,
Dürer Kert - Room 041
Curling Flame Over Europe Tour
március 14.,
Supersonic - Blue Hell & Kvlt
Satyricon, Suicidal Angels
március 20., 20:00,
Dürer Kert
Insomnium - Winter's Gate European Tour Part 2
március 20.,
Dürer Kert - Room 041
Cannabis Corpse, Gutted, Kill With Hate
március 21.,
Dürer Kert - Room 041
Blood Stained Earth Tour
március 25.,
Barba Negra
Kingmaker European Tour 2018
március 29., 20:00,
A38 Hajó
Dark Easter Metal Meeting 2018
március 31., 14:00,
Backstage München
Atoma European Tour 2018
április 2.,
Barba Negra
Furia, Uada, Au-Dessus
április 3.,
Dürer Kert - Room 041
Metallica - WorldWired Tour
április 5.,
BudapestArena
Omni World Tour 2018
április 10., 18:00,
Barba Negra
Bell Witch, Aerial Ruin
április 17.,
A38 Hajó - Kilátótér
Ne Obliviscaris - Urn European Tour 2018
április 19.,
Dürer Kert - Room 041
Royal Hunt - Cast in Stone Tour 2018
április 19.,
Dürer Kert
Catharsis World Tour 2018
április 20.,
Barba Negra
Tormentor: Anno Domini XXX
április 21.,
A38 Hajó
Heathen Crusade 2018
április 23.,
Barba Negra
Grind Over Europe Tour II
április 24.,
Dürer Kert - Room 041
The Dead Daisies, The New Roses
április 27.,
Barba Negra Track
America's LEAST Wanted 25
április 29., 20:00,
Barba Negra Track
Path To Glory European Tour 2018
május 8.,
Barba Negra Track
Vienna Metal Meeting 2018
május 12.,
Arena
Bullet, Screamer, Jesus Chrüsler Supercar
május 21.,
Dürer Kert - Room 041
The Lord of the Underworld Tour 2018
május 30.,
Dürer Kert
Nova Rock Festival 2018
június 14.,
Pannonia Fields
_TOVABBA_
© 2001-2018 Fémforgács - Impresszum - Az oldalról
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!
This page took 0.022 seconds to render