Fémjelzés – a hét újdonságai (2022. január 17-23.)

Kilencven friss anyagot sorakoztattunk fel az e heti Fémjelzés listánkban, vegyétek szemügyre, hátha találtok kedvetekre valót benne.

40 Watt Sun Perfect Light (doom metal/atmoszferikus/alternatív rock)
Abhorrent Den gamla stenfästningen (nyers black metal)
Abyssus Death Revival (death metal)
Adgarios Adgarios (folk metal)
After Life Gates of Madness (melodikus death/groove metal)
Age of Apocalypse Grim Wisdom (heavy/thrash metal/hardcore)
Apocalyptic Remnants Eaten Alive (death/thrash metal)
Apolion To Rot or Decay (black metal)
Arsenal Arsenal II (heavy metal)
Artamene Ziggurat (heavy/thrash metal)
Ashen Wings Of Plagues and Ash (black/death metal)
Ashes of Ares Emperors and Fools (progresszív/power metal)
Aveth Der Untergang (black metal)
Battle Beast Circus of Doom (heavy/power metal/hard rock)
Beriedir Aqva (progresszív power metal)
Bongtower Oscillator II (stoner/doom metal)
Boris W (drone/doom/pszichedelikus/stoner metal)
Born from Pain Bathe in the Blood of Bathory (black metal/ambient)
Breaux Doom Goddess (southern metal/metalcore)
Bullet Ride At the Gates of Hell (power/thrash metal)
Confess Revenge at All Costs (groove/thrash metal)
Damaged Casualties of War (thrash metal)
Dark Legion God of Harvest (heavy/power metal)
Diaboł Boruta Żywioły (folk metal)
Druid Lord Relics of the Dead (death/doom metal)
Edge of Forever Seminole (heavy metal/hard rock)
Eisenwinter Entgegen aller Endlichkeit (black metal)
Eisflammen Следуй за мной (atmoszferikus black metal)
Elegiac Wolves Chase the Light (black metal)
Embrace the Devil Death Is Only a Chapter (black/death metal)
Emmeleia III (atmoszferikus black metal)
Enjoy Sarma Lost (groove/thrash metal)
Erzoth Apocalypse (nyers black metal/ambient)
Eternal Ascent Reclamation (szimfonikus/power metal)
Festung Der Turm (ambient black metal)
Feufolet Le lit des résurrections (nyers black metal)
Forthright Antiorthodox (heavy/groove metal)
Galvornhathol II (black metal/shoegaze)
Ghost Keeper We Conquer! (thrash/groove metal)
Graves for Gods The Oldest Gods (doom/death metal)
Great American Ghost Torture World (EP) (hardcore/metalcore)
Hazemaze Blinded by the Wicked (stoner/doom metal/rock)
Hemisphaerium Inferno (death metal)
Homeskin Integument Crystallization (black metal)
In Hell Lex Divina Terrores (black/death metal)
Karpackonaut Light as a Particle (experimental sludge/post-metal/rock)
Kings of Other Wings Phoenix Rising (heavy metal)
Kissin’ Dynamite Not the End of the Road (heavy metal)
Kjedsomhet I fattigdommens land (nyers black metal)
Lalu Paint the Sky (progresszív metal)
Lament Morris (post-black metal/post-rock)
Lapida The Macabre Possession (brutális death metal)
Lastera From the Ashes (progresszív/power metal)
Mercury Gates Carpathos Rising (heavy metal)
Midnite Hellion Kingdom Immortal (heavy metal)
Minneriket Gjennom meg går ingen til hvile (black metal/ambient)
Monasthyr Eterno Linaje (thrash/heavy metal)
Nasson Scars (progresszív metal/gótikus/hard rock)
Nephrectomy Meat (slam/brutális death metal)
Nocturna Daughters of the Night (szimfonikus metal)
Noisecult Seraphic Wizard (doom/stoner metal)
Nuclear Deathcount The Next Metal Attack (speed/thrash metal)
Oscar Rangel’s Avantgarde Ghost of Time (szimfonikus gótikus metal)
Pensées Nocturnes Douce Fange (avantgárd black metal)
Planeswalker Tales of Magic (power metal)
Reapter Blasted (thrash metal)
Red Swamp Time to Die (sludge/stoner metal)
Remornia Tales of the Abandoned Places (atmoszferikus black metal)
Rie a.k.a. Suzaku World Journey 2 (melodikus heavy/power metal)
Septem Pseudonica (heavy metal)
Silhouette Les Retranchements (atmoszferikus black metal)
Sloow Declaration of War (death/doom metal)
Slytherin Tales of Hogsmeade Village (atmoszferikus black metal)
Sol Ether Golden Head (death metal)
Sonata Arctica Acoustic Adventures (Volume One) (power metal)
Space Parasites The Spellbound Witch (thrash metal)
Spitfire Denial to Fall (heavy/power metal)
Stargate Unbroken Diamond (heavy/power metal)
Storm Kvlt Europas Weg zum Grab (black metal)
Sunczar Bearer of Light (stoner metal)
Tempelheks Renegade (doom metal/rock)
Tenebris Spiritus Altare Mortuorum (atmoszferikus/szimfonikus black metal)
The Ferrymen One More River to Cross (power metal)
Tigguo Cobauc Trial by Combat (sludge metal)
Tlepsh Hexed Sword (melodikus death/black metal)
Tokyo Blade Fury (heavy metal)
Truculency The Dome Collector (brutális death metal)
Vastatum Mercurial States of Revelation (atmoszferikus black metal)
Versus Art of Warfare (death metal/grindcore)
Vitrectomy Unconvincing Veracity (brutális death metal)

Zeal & Ardor
december 11.